חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
03-9046070
כניסה למועדון לקוחותדלג על כניסה למועדון לקוחות כניסה למועדון לקוחות

כניסה למועדון לקוחות

ביטוח בריאות הפניקס

ביטוח בריאות הפניקס


שמדובר על הבריאות שלנו מדובר על אחד הדברים החשובים ביותר שיש לנו. חיים ללא בריאות הם חיי סבל ללא תכלית, על כן חשוב לשמור על הבריאות שלנו לאורך כל השנים ולהשקיע בה עד כמה שאפשר, על מנת שבבוא העת שנחלה יהיה על מי להישען. ביטוח בריאות הפניקס הוא ביטוח שמגן עליך בעת צרה, לכן חשוב שיהיה לך ביטוח בריאות פניקס לכל צרה שלא תבוא. הפניקס ביטוחי בריאות נותנת לך את הכיסוי הטוב ביותר לביטוח.


מה כולל ביטוח בריאות הפניקס?
ביטוח הפניקס הוא אחד מביטוחי הבריאות הטובים ביותר שקיימים בשוק הביטוחים. ביטוח בריאות הפניקס כולל השתלות וטיפולים מיוחדים בחו"ל הכוללים: השתלת מוח עצם ותאי גזע מגורם עצמאי ללא תקרה, קוצב לחולי ALS, אבחון וייעוץ גנטי למחלות תורשתיות, בדיקות אבחנתיות ופרא רפואיים, תרופות שאינן מכוסות בסל הבריאות ועוד. בביטוחי בריאות הפניקס תמצאו  מגוון נרחב של תוכניות ביטוחי בריאות הפניקס המתאימות לך ולבני משפחתך בהתאם לצרכים האישיים שלכם, בנוסף לכך תקבלו את מגוון הטיפולים הנחוצים לבריאות שלכם במהירות וביעילות מבכירי הרופאים בארץ ובעולם.


למה כדאי ביטוח בריאות של הפניקס?
עם ביטוחי בריאות הפניקס אשר מהווים את הרפואה הפרטית שאינה חלק ממערכת הבריאות הממשלתית, תמצאו מגוון נרחב של כיסויים אשר יגנו עליכם בשעת הצורך. במקרה של השתלה, ניתוח בחו"ל או טיפול מיוחד כשלהו אשר אינו מכוסה בבית הבריאות הממשלתי, תהיה לכם זכאות לקבלה. כמו כן, תוכלו לחבור את הרופאה שיטפל בכם בארץ או בחו"ל לפי העדפתכם האישית. כך שעלויות האשפוז, הטיפול וכל הצרכים הנלווים יהיו ממונים באמצעות הפניקס ביטוחי בריאות. ושמודבר על טיפולים אלו מדובר לרוב על טיפולים בסכומים גבוהים מאוד של עשרו ומאות אלפי דולרים.


יתרונות ביטוח בריאות הפניקס
עם ביטוחי בריאות הפניקס תוכלו לקבל השתלות וטיפולים מיוחדים בחו"ל, לקבל פיצוי לפני השתלה של עד 350,000 ₪, לעשות השתלת מוח עצם ותאי גזע מגורם עצמי ללא תקרה, לקבל תקרה נפרדת לבדיקות הריון וללא תתי תקרות בדיקות, ייעוץ עם רפא מומחה בנושא הריון, רפואת מומחים והתייעצות ללא הגבלת מספר הייעוצים בשנה, תקרה נפרדת לייעוצים ובדיקות אבחנתיות, בדיקות אבחנתיות וטיפולים פרא רפואיים ,טיפול רפואי למתן תרופה,תרופות שלא בסל התרופות, פיצוי בגין טיפולים כימותראפיים, כיסוי לתכשירי מזון רפואיים או ויטמינים, ייעוץ וטיפול גמילה מהתמכרות ועוד. ביטוחי בריאות הפניקס הם לא עוד סתם ביטוח אלא ביטוח שמגן עליך בעת צרה בצורה הטובה ביותר.

עבור לתוכן העמוד