חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
03-9046070
כניסה למועדון לקוחותדלג על כניסה למועדון לקוחות כניסה למועדון לקוחות

כניסה למועדון לקוחות

כלל ביטוח רכב

ביטוח רכב כלל


הרכב הוא רכוש חשוב ויקר אשר יש להגן ולאבטח אותו, וזאת על מנת לנסוע בראש שקט ללא דאגות. עם ביטוח רכב כלל תמצא מענה על כל צרכיך האישיים. כלל ביטוח רכב מודע לסיכונים הרבים שחשוף אליהם הנהג ביום יום בכבישי הארץ, כן עם כלל ביטוחי רכב תוכל לבטח את עצמך עם הביטוח הטוב ביותר שיכסה אף את צד ג' במקרה של תאונה או גניבה.


מה כוללת פוליסת ביטוח רכב כלל?
פוליסת ביטוח רכב כלל כוללת מגוון נרחב של כיסויים למבוטח עצמו וכן לצד ג'. היא מכסה נזקי גוף לנהג עצמו וכן לרכושו הפרטי, מכסה מנזקים של צד ג' אשר נגמרו למבוטח הרכב או לרכושו של הזולת כתוצאה משימוש ברכב, וכן מעניקה כיסוי נרחב לנזקים אשר נגמרו כתוצאה מפגעי הטבע, גניבה, תאונות, אש ועוד. כל תוכניות ביטוחי רכב כלל מותאמות לצורכי הלקוחות, וניתן לקבל פרטים נוספים ולהצטרף אליהם באמצעות סוכן הביטוח של כלל שישמח לעזור לכם.


אילו פוליסות ביטוח רכב קיימות בכלל?
בכלל תמצאו מגוון נרחב של ביטוחי רכב בהתאם לצרכים האישיים שלך, כל תוכנית מותאמת לצורכי הלקוח ולרכבו והיא מעניקה כיסוי נרחב בעת תאונה, אש, גניבה או פגעי הטבע.
ביטוח מקיף- ביטוח מקיף כלל ביטוחי רכב מציע לך ביטוח אשר מעניק כיסוי לנזקים אשר נגרמו לרכב המבוטח, וכן נזקים אשר המבוטח עצמו גרם לרכושו של צד ג' כתוצאה משימוש ברכב. הביטוח מיועד לרכב פרטי ומסחרי לכל נהג מעל גיל 21 עם ותק נהיגה של מעל שנה.
ביטוח חובה - ביטוח חובה הוא ביטוח אשר מכסה נזקי גוף אשר נגרמו לנהג עצמו, לנוסעים ולהולכי רגל אשר נפגעו כתוצאה משימוש בכלי הרכב. ביטוח חובה הינו לרכב עד 3.5 טון ומעל 3.5 טון.
ביטוח צד ג' - ביטוח צד ג' מכסה נזקים אשר נגרמו למבוטח הרכב או לרכושו של הזולת כתוצאה משימוש ברכב. ביטוח זה כולל רכבים עד 3.5 טון וכן אופנועים.


למה כדאי לכך לעשות ביטוחי רכב כלל?
עם ביטוחי רכב כלל תקבל מגוון נרחב של כיסויים לכל צורכי הביטוח שלך במחירים אטרקטיביים ביותר, וזאת בהתאם למסלולים ייחודים אשר נקבעים בהתאם לצרכים האישיים שלך. כל ביטוחי רכב כלל מותאמים לנהגים בכל הגילאים. כל מה שאתה צריך זה לבחור את התוכנית שמתאימה לצרכים האישיים שלה ולהזמין אותה

עבור לתוכן העמוד