חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
03-9046070
כניסה למועדון לקוחותדלג על כניסה למועדון לקוחות כניסה למועדון לקוחות

כניסה למועדון לקוחות

שירביט ביטוח נסיעות לחול

ביטוח נסיעות לחו"ל שירביט


נוסע לחו"ל לחופשה עם הבת זוג או המשפחה? רגע לפני שיוצאים מגבולות הארץ עושים ביטוח נסיעות לחו"ל שירביט. ביטוח נסיעות שירביט ייתן לכם את הכיסוי הרפואי הטוב ביותר שאתם צריכים כשאשר אתם לא נמצאים בארץ.

מה כוללת פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל שירביט?
פוליסת שירביט ביטוח נסיעות כוללת ביטוח רפואי אשר מכסה את כל הצרכים האישיים שלך שאתה לא נמצא בארץ. ביטוח שירביט נסיעות לחו"ל כולל: בהוצאות רפואיות בחו"ל, הוצאות בעת אובדן גניבת כבודה,כיסוי לביטול הנסיעה כתוצאה מאשפוז או מחלה קשה, הטסה רפואית לארץ במקרה הצורך ועוד.


תוכניות ביטוחי הנסיעות לחו"ל שירביט


שירביט ביטוח נסיעות לחו"ל מציעה מגוון נרחב של תוכניות ביטוח לקהל הרחב אשר כוללות:


מסלול P- ביטוח נסיעות לחו"ל שירביט המיועד לנוסעים בריאים עד גיל 75 אשר מתכוונים להישאר בחו"ל עד 180 ימים.


מסלול C-  ביטוח שירביט נסיעות לחו"ל המיועד לנוסעים בעלי מצב רפואי קיים כגון: מום או מחלה, או כאלה הסובלים מהחמרה במצבם הבריאותי כתוצאה ממום או מחלה.


מסלול S/SP- מסלול ביטוח נסיעות לחו"ל שיריביט המיועד לעד גיל 85 וכלל הרחבה למחלות קיימות.


כיסויים בפוליסת "שיר לנוסע"- בפוליסת שיר לנוסע של שירביט חו"ל תמצא כיסוי הוצאות ואשפוז עד לסך 1,000,000 דולר, ללא הגבלת ימי אשפוז עד גיל 60. מבוטחים אשר בגילאי 61-75 יוכלו לזכות לכיסוי הוצאות רפואיות עד לסך 50,000 דולר. פוליסה זאת כוללת בתוכה הטסה רפואית לישראל באמבולנס אווירי, פיצוי למקרה של תאונות אישיות עד ל-20,000 דולר וכן ביטוח כבודה על סך של 2,250 דולר, פיצוי למקרי חבות צד ג' עד לסכום 250,000 דולר ושיפוי בגין טיול הנסיעה לחו"ל עד לסך של 3,000 דולר. בחברת שירביט ביטוח נסיעות תמצא גם הרחבה של פוליסת הביטוח בתשלום נוסף אשר כוללת את השירותים הבאים: כיסוי ספורט חורף כגון: סקי, מזלחות שלג, מגלשות, החלקה על הקרח ועוד, כיסוי לפעילות ספורטיבית אתגרית כמו ספנפלינג, טיפוס הרים, צלילה, גלישת גלים ועוד.

עבור לתוכן העמוד