חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
03-9046070
כניסה למועדון לקוחותדלג על כניסה למועדון לקוחות כניסה למועדון לקוחות

כניסה למועדון לקוחות

ביטוח חוגים, ריתמיקאיות, מורות לתנועה ומוזיקה

ביטוח חוגים, ריתמיקאיות, מורות לתנועה ומוזיקה (הגדל)

ביטוח חוגים לילדים, נוער ומבוגרים

סוכנות הביטוח " הקולקטיב הארצי" מציעה פוליסות ביטוח ייחודיות ומקיפות למרכזי חוגים לנוער ולמבוגרים. את פוליסת ביטוח חוגים לילדים, ופוליסת ביטוח חוגים למבוגרים שלנו תכננו לאחר מחקר מעמיק של פעילות רבת שנים בתחום הגיל הרך, מרכזי הפעלה, מתנ"סים ומרכזי חוגים שונים, והן מוצעות באופן פרטני לפי הדרישות המיוחדות של כל מקום ושל כל מדריך.


הפוליסות הדינאמיות שלנו מבטיחות שינוי ושיפור מתמיד של תנאי הפוליסה, על מנת שזו תהיה אטרקטיבית עבורך לכל אורך הדרך. אנו מתחייבים לתנאים ולמחיר הטובים ביותר בכל זמן נתון. אנו מזמינים אותך לפנות לייעוץ ראשוני כדי לקבל הצעה אטרקטיבית, ייחודית ובהשתתפות עצמית נמוכה, שתענה על הצרכים ואופי העבודה הייחודיים לך. 

ביטוח ריתמיקאיות ומורות לתנועה

אחת מבין הפוליסות הייחודיות שאנו מציעים בסל המוצרים הייחודיים שלנו, זאת פוליסה מקצועית ומקיפה וזולה משמעותית לתחום מורות הריתמיקה ומורות לתנועה. 
בחשיבה רבה, ומתוך הכרת הצרכים המיוחדים של התחום הקרוב יותר לתחום גני הילדים, בנינו פוליסה בעלת ייחודיות, שלא ניתן למצוא בענף הביטוח, ולכן אנו היחידים המשווקים פוליסה זאת.

מה היתרונות אצלנו?
אנו גאים בכיסוי הביטוחי הנרחב בפוליסה כגון:

  • כיסוי לציוד של המורה/מדריכה, גם ברכב, ו/או בזמן פעילות בגן ילדים ו/או מתנ"ס
  • כיסוי צד ג' רחב הכולל אחריות מקצועית ובהשתתפות עצמית נמוכה
  • כיסוי רחב ומוגדל לאיבוד קול
  • כיסוי לאובדן כושר עבודה במקרה של תאונה ו/או מחלה
  • אין הגבלה לשעות פעילות ואו מיקום
  • כיסוי לחוגים והפעלות עם בעלי חייםמכוון שהפוליסות שלנו דינמיות, אנו מתחייבים לשינוי ושיפור מתמיד של תנאי הפוליסה, ולהיות אטרקטיביים לאורך כל הדרך. אנו מתחייבים לתנאים ולמחיר הטובים ביותר בכל זמן נתון. 
נשמח ותפני אלינו לקבלת הצעה מסודרת. 

צור קשרדלג על צור קשר

במה אתה מתעניין?

checked
עבור לתוכן העמוד